Zwroty i reklamacje

2 lata gwarancji, 30 dni na zwrot

 


Całe ryzyko transakcji bierzemy na siebie. Oznacza to, że staramy się maksymalnie dobrze zabezpieczać wrażliwe produkty. Jeśli mimo wszystko przesyłka dotrze do Ciebie uszkodzona - nic się martw, śmiało kontaktuj się z nami, problem rozwiążemy w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób!

 

Wszystkie produkty przez nas oferowane są fabrycznie nowe i objęte 24miesięczną gwarancją, o ile indywidualny opis przedmiotu nie stanowi inaczej. Pamiętaj w razie jakichkolwiek niezgodności towaru z umową masz prawo do reklamacji. Wszystkie reklamacje staramy się zawsze rozpatrywać w jak najkrótszym terminie (maksymalnie 7 dni). Działamy wg maksymy "klient nasz Pan" i bardzo staramy się by nikt nie "odchodził od kasy" niezadowolony. Reklamowany towar odeślij na adres siedziby firmy. Koszty związane z odesłaniem towaru wadliwego/uszkodzonego/niezgodnego z umową zwrócimy Ci niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki. Aby ułatwić proces reklamacji powiadom nas telefonicznie, mailowo lub w formie dołączonej do towaru wiadomości, jakiej usterki reklamacja dotyczy.

 

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, lub nie okazał się tożsamy z wyobrażeniami (no, cóż w sprzedaży internetowej czasem się to zdarza) masz cały miesiąc by go nam zwrócić. Kupiłeś komuś gadżet na prezent, a prezent okazał się nietrafiony? Nie ma problemu! Nie musisz się tłumaczyć po co, dlaczego i z jakiego powodu, wystarczy w ww terminie wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Niezwłocznie, a najpóźniej w ciągu 14 dni odeślij nam produkt a my oddamy Ci pieniądze zgodnie z regulaminem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl